Pozyskiwanie dotacji na innowacje to jedna z naszych kluczowych kompetencji. Zdobywaliśmy ją przez ostatnie lata działalności na rynku usług konsultingowych, doradzając polskim firmom i zagranicznym inwestorom w pozyskiwaniu finansowania na rozwój biznesu.

ZOBACZ TAKŻE

NASZE BIURA

Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Łódź, Bielsko-Biała, Kraków, Katowice

Rewit Consulting Sp. z o.o.

Ul. Starodworska 1, 80-173 Gdańsk

+ 48 506 304 718

  • Facebook - Grey Koło
  • LinkedIn - Grey Koło

O nas

Doradzamy firmom,

które cenią sobie

partnerstwo w biznesie

Wspieramy klientów niezależnie od branży i skali działalności - w sposób pozwalający im bezpiecznie prowadzić i rozwijać biznes. Na najwyższym poziomie świadczymy usługi z zakresu: pozyskiwania i rozliczania dotacji, doradztwa technologicznego, ulg podatkowych oraz doradztwa biznesowego.

Posiadamy unikalną wiedzę i doświadczenie

Pomagamy bezpiecznie

rozwijać biznes

2

1

3

Jesteśmy

niezależni

Jesteśmy wolni od konfliktu interesów. Działamy szybko, a nasi klienci mają pewność obiektywnego doradztwa z naszej strony. Samodzielnie decydujemy o wszelkich aspektach naszej działalności.

Jesteśmy

przedsiębiorczy

Jesteśmy przedsiębiorcami i pracujemy dla przedsiębiorców. Rozumiemy biznes, a naszą pasją jest ciągłe poszukiwanie nowych dróg jego rozwoju. Świadcząc usługi scanningu technologicznego - ciągle poszukujemy nisz rozwojowych dla naszych klientów. 

Jesteśmy
innowacyjni

Rozwijamy autorskie rozwiązania. Używamy najnowszych narzędzi do komunikacji oraz zarządzania projektami. Jako jedyna firma doradcza w Polsce posiadamy dostęp do płatnych baz publikacji naukowych (Nature, Science Direct) oraz komercyjnych baz patentowych.

Case Study

Projekt dotyczy przeprowadzenie badań przedklinicznych i klinicznych mających na celu opracowanie metody wewnątrzżylnego klejenia niewydolnych pni żylnych z wykorzystaniem autorskiego kleju polimerowego.

Sprawna komunikacja, właściwe podejście do klienta, zaangażowanie w opracowywaniu dokumentacji oraz merytoryczne doradztwo sprawiają, że rozliczanie projektu przebiega pomyślnie i efektywnie. 

Przemysław Pater

Medicus Bonus Sp. z o.o.

Poszukujesz wsparcia w zakresie innowacji, B+R, ulg podatkowych oraz dotacji?

Świadczymy usługi doradcze w zakresie realizacji innowacyjnych
przedsięwzięć oraz ich finansowania. Poznaj pełną ofertę naszych usług.